O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Hosting
Pakiety hostingowe
Domeny
Serwerowania
Strony internetowe
Promocje
Regulamin usług
Certyfikaty SSL
Cennik
Cennik hosting
Cennik certyfikaty
Logowanie
Panel serwera
I BOK
Poczta
Kontakt

Strony internetowe Zgierz

Tworzymy nowoczesne i skuteczne strony oraz sklepy internetowe
w Zgierzu i okolicy

Dlaczego my?
Poznaj powody dla których warto z nami współpracować

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową obsługę oraz profesjonalne podejście przy tworzeniu stron, sklepów internetowych, a także aplikacji dedykowanych. Dajemy pełne wsparcie i doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań. W relacji z Klientem stawiamy na potrzebę zrozumienia zasad prowadzenia biznesu, znalezienia brakujących elementów wizerunku firmy, których uzupełnienie pozwoli na zwiększenie efektu promocji w internecie.

 

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Klient może mieć pewność, iż nie poniesie zbędnych kosztów związanych z jego realizacją. Projekt strony wykonywany jest na podstawie ustaleń z Klientem według naszej lub jego koncepcji. Wykonywane strony tworzymy w oparciu o autorskie systemy CMS - ActiveWeb, wykorzystujące nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu obsługa lub późniejsza aktualizacja jest intuicyjna i prosta. Ponadto wszystkie nasze strony spełniają wymagane standardy: responsywność, optymalizacja treści, itp.

Własne rozwiązania

To co wyróżnia nas od większości firm oferujących podobne usługi jest wykorzystywanie własnych rozwiązań. Tylko dzięki wykorzystywaniu własnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne i w pełni kompleksowe rozwiązania programistyczne. Nasze systemy w ten sposób nie uzależniają użytkowników od zaostrzeń licencyjnych firm trzecich. Systemy możemy w łatwy sposób dostosować do potrzeb klienta ponieważ posiadamy w pełni prawo do ingerencji w kod źródłowy oraz pełną wiedzę na temat funkcjonalności systemu.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę stron i sklepów internetowych poprzez udostępnienie hostingu na serwerze oraz zajmujemy się wykupem i przechowywaniem domen Klienta. Dzięki temu rozwiązaniu Klient nie musi przejmować się problemami technicznymi oraz śledzić terminów związanych z wygaśnięciem usługi.

Szkolenia

Szkolenie użytkowników - zapewniamy szereg szkoleń z obsługi naszych rozwiązań systemowych oraz z zakresu prowadzenia biznesu w internecie. Szkolenia odbywają się stacjonarnie i organizowane są w miejscu wyznaczonym przez naszą firmę lub bezpośrednio u Klienta. Zapewniamy również wsparcie on-line.

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook