O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Hosting
Pakiety hostingowe
Domeny
Serwerowania
Strony internetowe
Promocje
Regulamin usług
Certyfikaty SSL
Cennik
Cennik hosting
Cennik certyfikaty
Logowanie
Panel serwera
I BOK
Poczta
Kontakt

Serwerowania

Najważniejsze dla nas jest stabilne działanie i bezpieczeństwo Twojego Biznesu

Nasze serwery kolokowane są w profesjonalnej serwerowni zapewniającej bezpieczeństwo, stabilne działanie oraz szybkie łącza światłowodowe. Oferujemy super szybki Hosting NVMe / SSD oparty o najwyższej klasy sprzęt serwerowy wyposażony w elementy takich marek jak: HP, Intel, Cisco.


Istotne elementy profesjonalnej serwerowni

 

Idealna lokalizacja

Nasza serwerownia zlokalizowana jest w Polsce, co pozwala uzyskać krótkie czasy dostępu względem zagranicznych operatorów. W miejscu usytuowania serwerowni krzyżują się światłowody głównych węzłów takich operatorów jak: Netia, LubMAN, Polkomtel, ATM, Crolwey, GTS Energis, TK Telekom.

Bezpieczeństwo danych

Serwerownia znajduje się w obiekcie, który jest nieustannie monitorowany przez agencję ochrony. Posiada zainstalowany alarm oraz podpięte do niego czujniki dymu, które pozwalają wykryć pożar w fazie początkowej. Wyposażona jest również w monitoring wizyjny, który przez całą dobę monitoruje pomieszczenia budynku.

Stabilne działanie

Budynek naszej serwerowni wyposażony jest w dwie nie zależne linie zasilające posiadające autonomiczne systemy zarządzania rezerwą. Ponadto w przypadku utraty zasilania serwerownia posiada własne systemy zasilania awaryjnego UPS oraz agregat prądotwórczy. Instalacja elektryczna serwerowni posiada ochronę przeciw przepięciową w postaci odgromników oraz ochronników w rozdzielniach oraz bezpośrednio w każdym zasilaczu UPS. W serwerowni utrzymywana jest również stała temperatura w przedziale 16 -18°C, dzięki wykorzystaniu profesjonalnej instalacji klimatyzacyjnej zabezpieczonej również przed brakiem zasilania. Pozwala to na stabilne i nieprzerwane działanie serwerów.

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook