O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Hosting
Pakiety hostingowe
Domeny
Serwerowania
Strony internetowe
Promocje
Regulamin usług
Certyfikaty SSL
Cennik
Cennik hosting
Cennik certyfikaty
Logowanie
Panel serwera
I BOK
Poczta
Kontakt

Rok 2016 przełomowy dla naszej firmy

W związku ze zbliżającym się 10 leciem firmy postanowiliśmy wprowadzić wiele zmian, które znacząco przyczynią się do jej rozwoju i podniesienia standardu. Chcemy aby nasza firma kojarzyła się wszystkim naszym klientom oraz partnerom z jakością i stabilnością, dlatego też rozpoczęliśmy inwestycje, które planujemy realizować w najbliższym czasie.

Nowa siedziba
Rozpoczynamy inwestycję związaną z utworzeniem nowej siedziby naszej firmy, która pozwoli na polepszenie obsługi naszych klientów, zwiększy możliwości produkcyjne oraz komfort pracy. Nowy obiekt spełniał będzie również funkcję centrum szkoleniowego, w którym będą odbywać się szkolenia stacjonarne dla naszych partnerów oraz klientów.

Rozwój produktów
W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie nowych produktów oraz rozwiązań informatycznych, zwiększających możliwości naszych systemów, co wiąże się z nowymi inwestycjami w technologię oraz sprzęt. Dzięki temu będziemy chcieli zwiększyć atrakcyjność, bezpieczeństwo oraz dotrzeć do szerszej grupy klientów.

Obsługa klienta
Inwestować będziemy również w rozwój systemów związanych z obsługą i wsparciem naszych klientów oraz partnerów. Inwestycje te będą przekładać się na zwiększone możliwości bezpośredniego wsparcia gwarancyjnego oraz obsługi posprzedażnej naszych produktów. W efekcie nasi klienci będą mogli liczyć na większe wsparcie oraz bezpieczeństwo.

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook