O firmie
O nas
Inwestycje
Aktualności
Polityka prywatności
Hosting
Pakiety hostingowe
Domeny
Serwerowania
Strony internetowe
Promocje
Regulamin usług
Certyfikaty SSL
Cennik
Cennik hosting
Cennik certyfikaty
Logowanie
Panel serwera
I BOK
Poczta
Kontakt

Certyfikat SSL - bezpieczna strona www

W naszej ofercie pojawiła się możliwość zakupu certyfikatów SSL oraz możliwość obsługi certyfikatów zakupionych u operatorów zewnętrznych.

Certyfikat SSL to element służący do zabezpieczania połączeń internetowych poprzez szyfrowanie danych drogą elektroniczną, dzięki czemu wszystkie przesyłane informacje za pośrednictwem Twojej strony są zabezpieczone kryptograficznie, co w dużym stopniu eliminuje przechwycenie treści. Ponadto gdy nie posiadamy certyfikatu, a przetwarzamy na naszej stronie dane na zasadzie formularzy, to wszystkie nowoczesne przeglądarki internetowe ostrzegają użytkowników o niebezpieczeństwie. W wyniku tego użytkownicy tracą poczucie bezpieczeństwa i omijają takie strony.

Nie pozwól, aby przeglądarki oznaczały Twoją stronę jako niebezpieczną i pamiętaj o Certyfikacie SSL. U nas przy zakupie hostingu otrzymujesz już na rok całkowicie za darmo firmowy certyfikat SSL (DV) z gwarancją, obsługujący 256-bitowe szyfrowanie i 2048-bitowy podpis, co pozwala utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa.

Miacom Studio
ul. 11 Listopada 35B lok.10
95-040 Koluszki
NIP: 7282560830

Tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pn-pt w godzinach 900 - 1700

Biuro Obsługi Klienta
T: +48 880 186 241
M: bok@miacom-studio.pl
social media: facebook